Розшукуваний екс-керівник "Укрспецекспорту" отримав політичний притулок у Британії — ЄнінСуд Великої Британії надав політичний притулок розшукуваному за масштабні розкрадання колишньому керівнику «Укрспецекспорту» Сергію Бондарчуку.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник генерального прокурора Євген Єнін.

«Герой України побоявся постати перед українським правосуддям за свої корупційні злочини… і попросив політичного притулку в Британії.. Прикро, що британський суд такий притулок надав, попри зусилля українських та британських прокурорів», — наголосив він.

Водночас Єнін зазначив, що «кейс Бондарчука» не правило, а прикре виключення.

«За останні кілька років Генпрокуратура дістала вже не одного екс-чиновника з-за кордону — кількість «безпечних місць» на карті світу невпинно звужуватиметься і надалі», — запевнив він.

Герой України побоявся постати перед українським правосуддям за свої корупційні злочини… і попросив політичного…

Опубликовано Eugene Enin Четверг, 26 июля 2018 г.

Нагадаємо, Бондарчук – офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат, член керівництва партії Віктора Ющенка «Наша Україна» й ініціатор її розпуску. У 2005-2010 роках він був генеральним директором Державної компанії з імпорту й експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт». Із рук тодішнього президента Ющенка Бондарчук отримав орден за заслуги і звання Героя України.

Пізніше Бондарчука звинуватили в розкраданні держмайна на загальну суму в 7,5 млн доларів. Він же заявляє, що обвинувачення проти нього сфальсифіковані. Бондарчук утік за кордон. Від червня 2015-го перебуває в розшуку Інтерполу. Півтора року тому, в травні 2016-го, екс-глава «Укрспецекпорту» попросив у Лондоні політичний притулок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *