САП завершила досудове розслідування щодо розкрадання в "Держінвестпроекті"Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила досудове розслідування щодо розкрадання у Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби САП.

У антикорупційній прокуратурі вважають, що зібрані правоохоронцями докази є достатніми для того, аби скласти акт обвинувачення та доручити НАБУ повідомити про це стороні захисту й розкрити матеріали справи. 

«Під час слідства встановлено, що 2012 року з державного бюджету України виділили понад 500 млн грн для реалізацію низки національних проектів. Зокрема, проектів «Якісна вода», що передбачав встановлення в найбільших містах України автоматів із розливу питної води, та «Олімпійська надія-2022″, за яким мали бути зведені інфраструктурні об’єкти для проведення зимових олімпійських ігор в Україні», — йдеться у повідомленні.

У липня прокурори створили та вручили остаточні підозри вісьмом особам, місце перебування яких встановлене. Окреме провадження створене для тих, хто переховується і кого розшукують. Серед них і екс-голова «Держінвестпроекту» та його рідний брат.

Нагадаємо, 12 грудня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП затримали чотирьох осіб у справі про розкрадання коштів Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами.

1 листопада 2017 року з Панами екстрадували Владислава Каськіва, який очолював Держагентство з інвестицій у 2012-2014 роках. Цього ж дня Печерський районний суд Києва за клопотанням Генеральної прокуратури обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді арешту із можливістю внесення застави 160 тисяч грн.

За Каськіва внесли заставу, а також відшкодували збитки державі на суму майже 7,5 млн грн. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *