Сенатори США розробляють нові санкції проти Росії

Американські сенатори Ліндсі Грем від республіканців та Боб Менендес від демократів розробляють законопроект, який мав би посилити санкції проти Російської Федерації. 

Про це йдеться у прес-службі комітету Сенату США з закордонних справ.

«Ми повною мірою прагнемо забезпечити активну участь Конгресу як в боротьбі з російською агресією, так і в забезпеченні того, щоб Виконавча філія вживала необхідних заходів для захисту США та наших союзників. Саме тому ми в найближчі дні будемо запроваджувати комплексне законодавство, щоб забезпечити накладення обов’язкових санкцій у рамках CAATSA (закон, що передбачає санкції щодо противників США — ред.), а також запровадити додаткові санкції, щоб забезпечити максимальний вплив на кампанію Кремля проти нашої демократії та міжнародного порядку, керованого правилами», — йдеться у повідомленні.

У заяві також йдеться, що президент РФ Володимир Путін дав чітко зрозуміти, що кидає виклик американським інтересам. Тому США повинні також дати зрозуміти, що будуть захищати національні інтереси.

Додаткові санкції мають стосуватися фінансового та енергетичного сектору, олігархів, суверенного боргу, осіб або організацій, які несуть кібернетичну загрозу, санкції також запобігатимуть російській дезінформації. До того ж законопроектом пропонуватиметься створити Національний центр реагування на загрози Росії, координаційний офіс щодо санкцій при Державному департаменті тощо. 

Нагадаємо, раніше кілька сенаторів заявляли, що США повинні оперативно підготувати нові санкції проти Росії, щоб запобігти її втручанню в майбутні вибори. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *