«Севілья» за чотири хвилини сенсаційно вибила «Манчестер Юнайтед» з Ліги чемпіонів

Іспанська " Севілие " у рамок 8,1 фінала Ліги чемпіоны несподіваны переграл на виїзді англійського " Манчестер Юнайтед " з рахунок 2: 1 .

Після нічиєї у першій зустрічі з рахунком 0: 0, гості забезпечили собі потрібний результат впродовж чотирьох хвилин. Нападник "нервіонців" Віссам Бен-Йеддер який з'явився на полі лише на 72 й хвилині матчу вже через дві хвилини вивів свою команду вперед у грі проти грізних «червоних дияволів . "

На 78-е хвилині грите" Севілие «подвоїли свою перевагу, і зновой головнего героєй става Бен-Йеддер, який оформив дубль того приніс такого чина своого команді омріяний чвертьфінали Ліги чемпіонов. Зазначим, що на рахунке Бен-Йеддер вж 8 забитих голов у 7 ігр Лігов чемпіонов.

Reuters

Єдин, на що спромоглся гості, так ца на гол, який на 84 й хвилині пров форвард "манкуніанц" Ромел Лукак .

Такой чин, перегравши "Манчестер Юнайтед", "Севілие" зуміл вийти до 4,1 фінала найпрестижнішого клубного турніру Європи.