«Шальке» без Коноплянки впорався з «Байєром», який більше тайму грав вдесятьох

" Шальке " в рамках 24-го туру німецької Бундесліги здолав на виїзді " Байєр " з рахунком 2: 0 .

Перший гол у зустрічі гості провели вже на 11 й хвилині Гвідо Бургшталлер відзначився у сітці воріт суперника після фантастичний індивідуальних дій. Після цього господарі залишилися вдесятьох та ще більше ускладнили собі життя стосовно позитивного результату.

Домінік Кор на 38 й хвилині гри отримав друге попередження та залишив свою команду у меншості. Після цьый епізоду, який безумовно вплинув на подальшем розвиток подій, команди по черзі проводил атаки, прот вирішальни слова все ж залишаяся за гравца гостей — Набіль Бенталеб на 89-й хвилині вдал виконав пенальті, встановивши таким чин остаточний рахунок на табло.

Що стосується Євгена Коноплянки то він процпив до заявки на це протистояння, але так і залишився на лавці для запасних. У цього сезоні на рахунке україняя 20 матчей, у якой він відзначаяся 2 голов та 3 результативние передачи

Такой чин, обігравши "Байєр", "Шалька" піднаяся на 2 місце у чемпіонаті -. Наразі, в активі "кобальтових" 40 балов , «Байєр», у его чергу, залишився з 38 очками на 4 сходинці. 1: 1 .