Шість десятків кабанів-нелегалів втекли з Білорусі до Литви


Кілька десятків диких кабанів перетнули кордон між Білоруссю та Литвою і перебігли на територію Європейського союзу. Відео на своїй сторінці Facebook опублікувала Державна прикордонна служба Литви.

Kriuksiai

Kasdieninėje tarnyboje #pasieniečiai turi būti atidūs. O ar esate tokie jūs? Pabandykite suskaičiuoti, kiek kriuksių Švenčionių rajone iš Baltarusijos įbėgo į Lietuvą. Pirmiesiems penkiems teisingai atsakiusiems padovanosime #VSAT tušinukus Laimėtojus paskelbsime pirmadienį!

Опубліковано Valstybės sienos apsaugos tarnyba Четвер, 19 липня 2018 р.

«На службі прикордонники повинні бути гранично пильними. Пильні ви? Спробуйте порахувати, скільки свинок перетнуло кордон», — запропонували прикордонники.

Пізніше прикордонна служба повідомила, що кордон між країнами в той раз перетнули 63 кабана.


Фотогалерея

В центре Донецка по улице бегала свинья, сбежавшая из бара (6 фото)


ВідеоУ центрі столиці Литви дикий кабан налякав людей

Тварину помітили у житловому районі, а незабаром вона втекла на центральні вулиці. Городяни викликали поліцію, та разом із волонтерами намагалася упіймати кабана. За ловами спостерігали витріщаки та містяни, які принесли тварині їжу. Врешті-решт, у кабана поцілили з рушниці зі снодійним. Зараз він під наглядом ветеринарів.

У центрі столиці Литви дикий кабан налякав людей

Нагадаємо, що раніше в польський костел під час недільної меси увірвався кабан. Серед віруючих почалася паніка, але, на щастя, ніхто не постраждав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *