Шовковський подолав понад 6000 кілометрів Європою на мотоцикліЕкс-гравець київського «Динамо» Олександр Шовковський здійснив подорож країнами Північної Європи на мотоциклі.

Легендарний футболіст подолав понад 6000 кілометрів і відвідав 9 країн.

Фото і відео зі своєї подорожі, а також емоціями, він поділився на свої сторінці в соцмережі.

 

И продолжения этой же красоты!!!)))

Публикация от SaSHo (@aleksandrshovkovskyi)

«Ось і закінчилася наша подорож. Всі повернулися трохи втомлені, але! І це найголовніше! У повному складі і з переповненими емоціями. Стартували ми вранці 15-го липня і за цей час ми пройшли 9 країн і безліч міст. Україна, Польща, Німеччина, Данія, Швеція, Норвегія, знову Швеція, звідки на поромі вирушили в Естонію, пришвартувалися на 10-хвилинну стоянку в порту Фінляндії, далі була Латвія, Литва, знову Польща і повернулися в Україну. З моменту старту і до моменту кінцевої зупинки на мотоциклі пройдено 6414,7 км. До загального кілометражу треба додати 12 переправ на поромі. Побачили нову красу, відчули нові запахи, спробували на смак нові страви, надихнулися неперевершеними краєвидами, наповнилися яскравими емоціями і закріпили дружбу!!! Спасибі всім за прекрасну компанію, Друзі Мої! І до нових подорожей! І таки я вже сумую за всіма!!!», — написав Шовковський.

 

Вот и закончилось наше путешествие. Сегодня, 27 июля Все вернулись немного уставшие, но! и это самое главное! в полном составе и с переполненными эмоциями. Стартовали мы утром 15-го июля и За это время мы прошли 9 стран и множество городов. Украина, Польша, Германия, Дания, Швеция, Норвегия, опять Швеция, откуда на пароме отправились в Эстонию, пришвартовались на 10-ти минутную стоянку в порту Финляндии, далее была Латвия, Литва, опять Польша и вернулись в Украину. С момента старта и до момента конечной остановки на мотоцикле пройдено 6414,7 км. К общему километражу надо добавить 12 переправ на пароме. Увидели новые красоты, ощутили новые запахи, попробовали на вкус новые блюда, воодушевились непревзойденными пейзажами, наполнились яркими эмоциями и закрепили дружбу!!! Спасибо всем за прекрасную компанию, Друзья Мои! И до новых путешествий! И таки я уже скучаю за всеми!!! #александршовковский #маринакутепова #aleksandrshovkovskyi #sashojewelry #crazyhoholsmfc

Публикация от SaSHo (@aleksandrshovkovskyi)

Нагадаємо, у грудні 2016 року Шовковський вирішив зав’язати з кар’єрою гравця.

 Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *