Шторм вдарив по Азії: Тисячі японців живуть без світла, а в Індії загиблих рахують десятками


Одразу дві країни Азії потерпають від сильної негоди. У Японії десятки тисяч людей залишилися без електрики через шторм.

Як повідомляється у сюжеті ТСН.19:30, ураган приніс сильні зливи та пориви вітру до 180 км за годину. Стихія вже травмувала більше двох десятків японців, порушила залізничне та авіаційне сполучення. Влада оголосила про скасування частини рейсів.

Тим часом, Індія потерпає від мусонних дощів. Жертвами стихії стали вже 58 людей, зокрема, й жінки та діти. Поранень зазнали ще понад 50 громадян країни. Зливи зруйнували майже дві сотні будинків та затопили численні поля. За прогнозами синоптиків, у найближчі дві доби стихія лише набиратиме сили.


ВідеоЯпонія та Індія потерпають від сильної негоди, є загиблі

У Японії десятки тисяч людей залишилися без електрики через шторм. Він приніс сильні зливи та пориви вітру до 180 кілометрів за годину. Стихія вже травмувала більше двох десятків японців і порушила залізничне та авіаційне сполучення. Тим часом Індія потерпає від мусонних дощів. Жертвами стихії стали вже 58 людей, зокрема й жінки та діти. За прогнозами синоптиків, у найближчі дві доби стихія лише набиратиме сили.

Японія та Індія потерпають від сильної негоди, є загиблі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *