Ситник оскаржить рішення прокурорської комісії стосовно Холодницького


Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали Національне антикорупційне бюро та Генеральна прокуратура, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті, йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому.

Як надалі співпрацюватимуть НАБУ та САП, від яких залежить розслідування справ корупціонерів, не відомо. Очільник НАБУ Артем Ситник уже пообіцяв оскаржити рішення комісії.


ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства — НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *