Слідом за Вайнштейном: The New Yorker опублікував чергове розслідування щодо сексуальних домагань


Шестеро жінок звинуватили в сексуальних домаганнях генерального директора американського телеканалу CBS Леслі Мунвса.

Про це йдеться в черговому розслідуванні The New Yorker.

Його зробив автор скандальних розслідувань про голлівудського продюсера Харві Вайнштейна журналіст Ронан Ферроу. Він поспілкувався із шести жінками, які заявили про сексуальні домагання Мунвса. Четверо з них розповіли про непристойні дотики та поцілунки з його боку. За їхніми словами, після того, як вони відкидали домагання гендиректора CBS, в їхніх кар’єрах почались проблеми. Також двоє жінок зазначили, що Мунвс їх залякував.

На телеканалі CBS вже зазначили, що почали службове розслідування через такі звинувачення. Сам Мунвс теж відреагував на публікацію.

«Це були помилки, і я дуже шкодую про них. Але я завжди розумів і поважав … що «ні» означає «ні», і я ніколи не зловживав своєю посадою, щоб шкодити чи перешкоджати кар’єрі будь-кого», — заявив гендиректор CBS.

Після публікації розслідування акції телеканалу впали на 6%.

Нагадаємо, восени минулого року газети The New York Times та The New Yorker опублікували розслідування, в якому йдеться про те, що Вайнштейн більше 20 років запрошував актрис в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проектах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар’єрі. Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших.


ВідеоСкандально відомого продюсера Вайнштейна заарештували за зґвалтування і примушення до сексу

До поліційного відділка на Манхеттені фігурант секс-скандалів прибув добровільно, з репортерами не спілкувався. Американські ЗМІ пишуть — застава становитиме 2 мільйони доларів. І Гарві Вайнштейн нібито завчасно домовився з прокурорами про звільнення і підписку про невиїзд. 

Скандально відомого продюсера Вайнштейна заарештували за зґвалтування і примушення до сексу

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *