Сніжана Єгорова видала свою 21-річну "американську" доньку заміж


Акторка та ведуча Сніжана Єгорова, яка місяць тому втратила роботу через екс-чоловіка Мухарського, поділилася радісною звісткою.

Так, багатодітна мама видала одну зі своїх доньок – 21-річну Олександру заміж. Про це Сніжана розповіла на сторінці в соцмережі. Єгорова наголосила, що Саша вийшла заміж за коханням.

«27 липня 2018 року моя прекрасна американська донька Саша Єгорова вийшла заміж за коханням!» — повідомила щаслива мама.

 

Сегодня 27 июля 2018 года моя ПРЕКРАСНАЯ АМЕРИКАНСКАЯ ДОЧЬ-САША ЕГОРОВА #СашаЕгорова @sashayegorova ВЫШЛА ЗАМУЖ ПО ЛЮБВИ!!!!❤✌️☀

Публикация от Snezhana Egorova (@snezha_egorova)

Також Сніжана поділилася зображеннями своєї доньки з її обранцем. Про новоспеченого чоловіка Олександри Єгорова нічого не розповіла.

Чоловік Саші Єгорової

 

Публикация от Sasha Yegorova (@sashayegorova)

«Це ж треба було прилетіти як Мері Поппінс до океану, щоб зустріти там своє кохання! І тепер дві долі стають однією історією кохання! Я люблю, коли діти щасливі!» — супроводила світлини таким текстом Сніжана.

Донька Сніжани Єгорової з чоловіком_2

facebook.com/snezhana.egorova
Саша Єгорова з чоловіком

Зауважимо, що донька Сніжани Єгорової та її екс-чоловіка, режисера Семена Горова Олександра 2012 року полетіла до Голлівуду, де навчалася у легендарній школі акторської майстерності Лі Страсберга.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *