Солдат-артилерист звинуватив старшину в побитті до каліцтва на Львівщині


На Львівщині старшина 45-ї артилерійської бригади так ударив солдата, що в того розірвалася селезінка. Так стверджує сам потерпілий та переконують іще п’ятеро свідків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

В’ячеслав Явний зараз у госпіталі, він переніс операцію з видалення селезінки. 28-річний солдат-контрактник стверджує, що заснув на заняттях і за це отримав від старшини удар кулаком. «Підійшов просто збоку мене вдарив зі всієї сили», — каже військовослужбовець. Солдати підтверджують слова В’ячеслава – кажуть, бачили все на власні очі, але не зреагували, бо злякалися. Постраждалому було боляче увесь день, але до лікарні його повезли лише наступного дня. «У той момент ми всі промовчали. Під час шикування солдат Явний сказав, що йому погано, і в ту ж мить знепритомнів», — розповів боєць 45-ї артилерійської бригади Вадим Рудяк.


ВідеоНа Львівщині солдат заявив про побиття старшиною бригади

Старшина 45-ї артилерійської бригади так ударив солдата, що в того розірвалася селезінка — це стверджує сам потерпілий та переконують іще п’ятеро свідків. А все через те, що солдат, начебто, заснув під час заняття. Старшина та керівництво частини все заперечують, а знущання називають — бурхливою фантазією вояка.

На Львівщині солдат заявив про побиття старшиною бригади

Постраждалий розповів, що два місяці тому старшина вивіз його за межі військові частини, погрожував пістолетом і наказав вирити руками яму. «Для себе я копав яму, щоб мене закопали. Забрали всі документи, плюс з картки всі гроші забрали», — переконує солдат. «Вони вирішили злість зігнати на ньому, постійно його принижують», — вважає його колега Микола Закордонець.

Старшина Сергій Ліпянін, якого звинувачують у побитті, всі звинувачення солдатів відкидає. Він стверджує, що в ліс нікого не вивозив, а В’ячеслава побили цивільні особи за межами частини. «Що ви говорите, який ліс? Фільми якісь, це все брехня. Далі хай слідство, коментарів я давати не буду. Це для мене травма психологічна», — заявив військовослужбовець.

Командир частини захищає старшину, але навіщо на старшину зводять наклеп солдати – пояснити не хоче. «Старшина не має до цього відношення», — стверджує т.в.о. командира військової частини 45 бригади Олександр Рогов. Як усе було насправді, з’ясовують правоохоронці – вони вже відкрили кримінальне провадження. Якщо провину старшини доведуть, йому загрожуватиме до семи років позбавлення волі. А от В’ячеслав вже ніколи не зможе служити у війську.

Кореспондент ТСН Марічка Кужик

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *