Солістка Віденської опери розкрила секрет приготування популярних в Австрії вареників


Одна з найтитулованіших українських співачок Вікторія Лук’янець розкрила секрет своєї фірмової страви – вареників із капустою. Вона поділитися рецептом тіста з двох інгредієнтів, з якого робить і піцу, і струдель, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналістів вона запросила до будиночку, куди вона приїздила маленькою дівчинкою до бабусі. Там є криниця, яку викопав батько, фруктові дерева і садочок з ірисами і півоніями. Найулюбленіше місце на цій території – світла веранда, де можна готувати. «Ви собі не уявляєте, на що це тісто здібне – я з нього роблю все», — зізнається співачка. Для тіста Вікторія бере лише борошно і льодяну воду. Цього разу вона вирішила використати його на вареники.


ВідеоСолістка Віденської опери Вікторія Лук’янець поділилася з ТСН рецептом фірмових вареників

Вареники з капустою від солістки Віденської опери. Одна з найтитулованіших українських співачок — Вікторія Лук’янець, запросила ТСН у гості до батьківської хати, щоби приготувати фірмову страву і поділитися рецептом тіста з двох інгредієнтів. Із якого робить і піцу, і струдель. 

Солістка Віденської опери Вікторія Лук'янець поділилася з ТСН рецептом фірмових вареників

За процесом уважно стежить мама, котра підказує, що донька робить правильно, а що ні. «Мама, мені 51 рік», — просить співачка. «А мені 80», — аргументує мама. Обидві жінки сміються, і разом наполягають, що вода має бути дійсно крижаною. «Краще, щоб її поставили в морозильну камеру, щоб трошки аж була піночка з льоду», — пояснюють вони. Оперна співачка наливає її в борошно – без пропорцій, на око. Вікторія переконує, що тісто саме відчуває, коли йому досить. «Воно таке пухке – подивіться. Тут нема ні йоти жиру», — пояснює Лук’янець.

Стравами з цього тіста вона пригощає колег по Віденській опері – українська кухня в австрійців викликає неабиякий ажіотаж. За начинку можна брати будь-що, але Вікторія бере традиційну капусту – суміш із кислої та свіжої. І поки донька заліплює краї першої партії вареників, дивним чином склеюється й атмосфера на кухні. «Дійсно, я теж буду так робити. В усякому разі, економія – яєць не треба», — погоджується з кулінарними новаціями співачки мама.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *