Сотні знищених будинків і два людських життя: лісові пожежі набирають сили в Каліфорнії


Тисячі американців тікають, аби врятуватися від лісових пожеж у штаті Каліфорнія. Вогонь уже забрав два життя і знищив сотні будинків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Невелике місто Реддінг потерпає від вогню, пожежі впритул наблизилися до його західної частини, звідти масово виїжджають люди. На дорогах сотні машин утворюють затори. «Господи, всі панікують і намагаються забратися звідси», — кажуть люди. Тікати просто зі студії доводиться навіть ведучим місцевого телеканалу. «Ми маємо піти, бо тут стає надто небезпечно», — вибачаються вони.


ВідеоТисячі жителів Каліфорнії покидають домівки, аби врятуватися від лісових пожеж

Тисячі американців тікають, аби врятуватися від лісових пожеж. Палає на півночі Каліфорнії, вогонь уже забрав два житті. І знищив сотні будинків. 

Тисячі жителів Каліфорнії покидають домівки, аби врятуватися від лісових пожеж

Вогонь швидко поширюється через сильний вітер і суху погоду, він знищив уже більше сотні будинків. «Пошкоджено 55 будівель. Близько 5 тисяч будинків зараз під загрозою. Ми знаємо, що цифри ще зростатимуть, коли відправимо інспекційні групи до зони пожежі», — пояснив голова відділу пожежної охорони Кріс Ентоні. Із небезпечної зони виїжджають родинами – загалом свої домівки залишили понад 37 тисяч людей.

Дехто тільки в притулку з телевізійних новин дізнається, що втратив геть усе, тоді, як хтось приїжджає на власні очі побачити, що сталося з його домівкою. Вогонь уже забрав життя двох людей – загинули пожежники, які намагалися зупинити полум’я. Чи зможуть приборкати пожежу їхні колеги, наразі під питанням, адже за прогнозами, стовпчик термометра в Реддінгу ще кілька днів поспіль не опускатиметься нижче 40 градусів тепла.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко


Фотогалерея

Пекельна лісова пожежа у США (15 фото)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *