Справа про втручання РФ у вибори: Трамп хоче, щоб Мюллер визнав конфлікт інтересів


Президент США Дональд Трамп закликав спецпрокурора Роберта Мюллера визнати існування конфлікту інтересів, який не дозволяє йому вести об’єктивне розслідування втручання РФ в американські вибори 2016 року.

Про це американський президент написав у своєму Twitter.

«Збирається Роберт Мюллер коли-небудь визнати конфлікт інтересів стосовно президента Дональда Трампа, зокрема наші дуже погані і напружені ділові стосунки, той факт, що я відмовився призначити його директором ФБР (за день до того, як він став спецпрокурором), а також те, що Комі (звільнений Трампом глава ФБР — ред.) — його близький друг?», — написав президент у своєму твіттері.

Він зауважив, що Мюллер сформував команду, яка займається розслідуванням, з одних демократів, прихильників Гілларі Клінтон і Барака Обами.

Фактично своїм висловлюванням Трамп побічно підтвердив правдивість січневої публікації New York Times, в якій стверджувалося, що президент намагався відправити Мюллера у відставку через конфлікт інтересів. Трамп назвав ці повідомлення помилковими.


ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв’язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв’язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Комісія спецпрокурора Мюллера веде розслідування втручання Росії у президентські вибори 2016 року, а також можливих зв’язків передвиборчого штабу президента США Трампа з Росією. Москва відкидає всі звинувачення.

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *