Суд скасував 7 млрд гривень штрафу КоболєвуПодільський районний суд Києва скасував рішення Енергетичної митниці ДФС щодо штрафу голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва на 7 мільярдів гривень.

Відповідне рішення від 23 липня було оприлюднено на сайті Єдиного державного реєстру у четвер, 26 липня.

«Скасувати постанову начальника Енергетичної митниці ДФС Піковського І.О. від 27.02.2018 р. у справі про порушення митних правил № 0011/90300/18 про визнання голови правління Публічного акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Андрія Коболєва винним у вчиненні порушення митних правил, передбаченого статтею 485 Митного кодексу України, накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу розміром 300 відсотків несплаченої суми митних платежів, що становить 7 027 389 072 (сім мільярдів двадцять сім мільйонів триста вісімдесят дев’ять тисяч сімдесят дві) гривні 36 копійок», — йдеться в ухвалі суду.

Як зазначається, суд не знайшов правопорушень у діях Коболєва і визнав рішення Енергомитниці незаконним, ухваливши закрити справу проти глави правління «Нафтогазу».

Нині Енергомитниця може оскаржити це рішення суду.

Нагадаємо, у березні ДФС оштрафувала Коболєва на 8,3 млрд грн. Сам Коболєв називав реальною причиною накладення штрафу відмову «Нафтогазу» оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ «Газпром» контрабандно постачав на окуповані території Донбасу. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *