Суд скасував арешт майна батька екс-керівника НБУ АрбузоваПечерський районний суд міста Києва скасував арешт нерухомого майна батька екс-керівника Нацбанку часів президента-втікача Віктора Януковича Сергія Арбузова.

Відповідне рішення опубліковане в реєстрі судових справ. 

Суд зняв арешт з будинку площею 415,9 квадратних метра, придбаного Геннадієм Арбузовим 2012 року, та двох земельних ділянок площами 0,1158 та 0,1798 гектара, придбаних 2014 року. Нерухомість була під арештом через провадження щодо привласнення коштів Сергієм Арбузовим.

У клопотанні сторони захисту йдеться що бітько Арбузова, Геннадій, не має жодного стосунку до провадження проти свого сина. Також, за словами адвоката, прокуратура не довела, що Геннадій Арбузов отримав майно за допомгою дій сина. 

Печерський районний суд послався на те, що від 1998 до 2017 року Геннадій Арбузов заробив 5 мільйонів 153 тисячі 630 гривень. До того ж слідчий на судове засідання не з’явився. 

Нагадаємо, раніше Європейський суд у Люксембурзі ухвалив рішення скасувати санкції проти екс-голови Нацбанку України часів Януковича Сергія Арбузова, які були запроваджені Радою ЄС у березні 2017 року. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *