Суд у Баварії постановив повернути до Німеччини депортовану раніше українку

Вислана з Нюрнберга два тижні тому українка Світлана К. може повернутися до Німеччини. Такого рішення дійшов адміністративний суд федеральної землі Баварія.

Як повідомив адвокат Світлани К., Ульріх Шенвайс, у понеділок, 30 липня, дозвіл на повернення стосується також чоловіка і дев’ятирічної доньки Світлани К.

Суд задовольнив оскарження вислання тому, що Світлана К., яка родом з нині підконтрольного сепаратистам Донецька, проходить навчання як доглядальниця за людьми похилого віку. Курс почався 2016 року і триває досі. Під час навчання Світлана К. показала результати вище середнього, повідомляє інформагенція epd.

Деякий час у 2017 році сім’я Світлани К. перебувала у притулку при євангелічній громаді пастора Куно Гаука, який після вислання українців 18 липня з Німеччини надіслав листа федеральному міністру внутрішніх справ Горсту Зеегоферу із різкою критикою політики уряду щодо мігрантів.

Ситуацію прокоментували в соціальній службі німецької євангелічної церкви Diakonie. Президент служби Міхаель Баммессель наголосив, що вислання з Німеччини мотивованих кваліфікованих мігрантів межує із «божевіллям», особливо за нестачі персоналу для догляду за людьми, які його потребують.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *