Трамп може відмовитися від мит на товари країн ЄСПрезидент США Дональд Трамп заявив, що готовий відмовитися від справляння ввізного мита на європейські товари в тому разі, якщо ЄС відмовиться обкладати митом товари, імпортовані з США.

«Завтра (представник — ред) Євросоюзу прибуває в Вашингтон для укладення угоди з торгівлі. У мене є пропозиція: США та ЄС відмовляються від усіх тарифів, обмежень і субсидій!», — написав американський президент у своєму твіттері.

Він при цьому додав: «Ми до цього готові, а вони — ні».

Переговори по торговим проблем Трамп обговорить з главою Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером, який прибуває в США з візитом.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість введення 25-відсоткового мита на імпорт автомобілів і запчастин для захисту американського автопрому. ЄС вже пригрозив США багатомільярдними збитками через нові мита на авто.

Раніше США ввели 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію з ЄС, Мексики і Канади. «Це поганий день для світової торгівлі», — прокоментувала це Сесілія Мальмстрем.

У відповідь країни Євросоюзу підтримали введення мита в розмірі 25% на американські товари. Під мито потраплять такі відомі бренди, як Harley Davidson і levi’s, а також американський бурбон. Крім цього, в список товарів входять кукурудза, рис, арахісове масло, апельсиновий сік, тютюн тощо. На мита США також відповіла Канада.

Крім цього, Трамп схвалив мита щодо китайських товарів на суму близько 50 мільярдів доларів. За лічені години після цього уряд Китаю оголосив про введення тарифів у відповідь.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *