Трамп особисто дав дозвіл на зустріч із росіянами, які пропонували компромат на Клінтон – адвокатЕкс-адвокат президента США Дональда Трампа Майкл Коен заявив, що тоді ще кандидат у президенти дав дозвіл на зустріч свого сина з росіянами, які повинні були надати компромат на його суперницю в президентських перегонах Гілларі Клінтон.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє CNN.

Зазначається, що ці свідчення Коен планує надати спецпрокурору Роберту Мюллеру, який веде справу про російське втручання в американські вибори. Екс-адвокат запевняє, що був присутнім разом із ще кількома людьми в той момент, коли Трамп дав дозвіл на зустріч із росіянами в Trump Tower у червні 2016 року.

Раніше сам Трамп та його адміністрація неодноразово говорили про те, що він зовсім не знав про цю зустріч.

Нинішній адвокат президента США Руді Джуліані заявив, що Коену не можна вірити, оскільки він постійно бреше. «Він бреше цілий тиждень, він бреше роками. Я не розумію, як йому можна довіряти», — розповів він.

Нагадаємо, у вересні 2017 року сина президента Сполучених Штатів Дональда Трампа-молодшого опитали у Сенаті США в так званій «російській справі». Син глави Білого дому розповів комітету про свою зустріч з російською адвокаткою Наталією Весельницькою під час передвиборної кампанії 2016 року.

Трамп-молодший запевнив, що пішов на зустріч з росіянкою лише тому, що його цікавило, яку саме компрометуючу інформацію та має про Гілларі Клінтон — конкурентку його батька в боротьбі за крісло президента. Зокрема, він хотів почути, якою інформацією про «характер, кваліфікацію чи відповідність» Клінтон посаді президента США володіє адвокатка. Однак зустріч, за його словами, виявилася безрезультатною, жодних домовленостей ним досягнуто не було. Сам Трамп заявив, що нічого не знав про цю зустріч.


ВідеоСтарший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *