Трамп попередив про спробу Росії втрутитися у вибори в США на боці демократів


Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія буде активно просувати демократів на виборах до Конгресу США, які відбудуться у листопаді цього року. Під час виборів будуть обиратися члени нижньої палати парламенту, третина сенаторів і губернатори більшості штатів.

Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

“Я дуже стурбований тим, що Росія буде всіма силами прагнути вплинути на майбутні вибори. Виходячи з того, що ніхто з президентів не був жорсткішим по відношенню до Росії, ніж я, вони будуть активно просувати демократів. Вони безумовно не хочуть Трампа», — написав президент США.

США звинувачують 12 російських розвідників у втручанні в президентські вибори в 2016 році, щоб допомогти перемогти республіканцеві Дональду Трампу. Їх, зокрема, звинувачують у тому, що вони зламали поштовий сервер керівництва Демократичної партії США, кандидатом на виборах від якої була Гілларі Клінтон.


ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв’ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *