Трамп пригрозив "заблокувати" уряд, якщо демократи не підтримають стіну на кордоні з Мексикою


Президент США Дональд Трамп пригрозив заблокувати роботу уряду, якщо демократи у Конгресі не підтримають його міграційну політику, яка включає у себе будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Про це він написав у неділю, 29 липня, у Twitter.

«Я хотів би «заблокувати» уряд, якщо демократи не дадуть нам голосів за безпеку кордону, яка включає в себе Стіну! Потрібно позбутися лотереї  — ловити та випустити — і, нарешті, перейти до системи імміграції на основі якості! Нам потрібні чудові люди, які приїжджають до нашої країни», — зазначив Трамп.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, загальні витрати на «стіну» перевищать $ 33 млрд протягом наступного десятиліття. Раніше блог американського президента став першим публічним підрахунком витрат США на будівництво стіни із Мексикою, про яку Трамп заявляв ще під час передвиборної кампанії.

Після інавгурації Трамп заявив, що для початку будівництва будуть використовуватися кошти американських платників податків, а згодом Мексика сама все відшкодує.

Раніше обидві палати Конгресу прийняли, а президент затвердив закон про бюджетні витрати США на 2018 фінансовий рік. У документі передбачене безпрецедентно високе фінансування оборонних потреб Пентагону в сумі близько $ 700 млрд.  Натомість замість $ 25 млрд, які Трамп хотів отримати на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, бюджет має лише $ 1,6 млрд. Для перерозподілу фінансування необхідне затвердження Конгресу США.


ВідеоТрамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

Про це американський президент традиційно повідомив у власному Twitter. Понад півтора мільярда доларів вже виділили на реалізацію однієї із передвиборчих обіцянок Трампа. Прискорити зведення бетонної смуги із колючим дротом Вашингтон вирішив після теракту у Франції. Минулого тижня ісламісти захопили там заручників у супермаркеті, двох — убили.

Трамп наказав негайно розпочати будівництво стіни на кордоні США та Мексики

 Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *