Трамп усіляко заперечує причетність до зустрічі власного сина з росіянами


Президент США Дональд Трамп заперечує причетність до зустрічі свого сина з росіянами, які нібито повинні були надати компромат на його суперницю в президентських перегонах Гілларі Клінтон.

Про це він написав у Twitter.

«Я не знав про зустріч мого сина», — стверджує Трамп. На його думку, слова адвоката звучать, «ніби хтось намагається вигадати історії, аби вирватись зі своєї незв’язної брехні».

Раніше екс-адвокат Трампа Майкл Коен заявив, що тоді ще кандидат у президенти дав дозвіл на зустріч свого сина з росіянами. Ці свідчення Коен планує надати спецпрокурору Роберту Мюллеру, який веде справу про російське втручання в американські вибори. Екс-адвокат запевняє, що був присутнім разом із ще кількома людьми в той момент, коли Трамп дав дозвіл на зустріч із росіянами в Trump Tower у червні 2016 року.


ВідеоБрехун! Трампа після переговорів з Путіним зустріли акцією протесту

Десятки людей вийшли на акцію протесту біля Білого дому після повернення Трампа з Гельсінкі, де відбулася зустріч з Путіним. Учасники акції тримали плакати з надписами «Брехун» і «Зрадник». Таким чином вони відреагували на слова президента США про те, що він не вірить у втручання Росії в американські вибори. Утім, пізніше Трамп заявив, що «обмовився» і згоден з висновками розслідування спецслужб США. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *