Трамп заявив, що "був би щасливий" зустрітися з лідерами Ірану


Президент США Дональд Трамп сказав, що він був би щасливий зустрітися з лідерами Ірану «в будь-який час» і без передумов.

«Я б зустрічався з Іраном, якби вони хотіли зустрітися. Я не знаю, чи вони готові», — заявив Трамп під час спільної із прем’єр-міністром Італії Джузеппе Конте прес-конференції в Білому домі, передає AFP.

«Якщо вони хочуть зустрітися, я буду зустрічатися. У будь-який час. Це добре для країни, добре для них, добре для нас, і добре для світу», — додав американський президент.

Тиждень тому Дональд Трамп застеріг президента Ірану Хасана Роухані ніколи більше не погрожувати Сполученим Штатам, інакше ісламська країна зіткнеться з такими наслідками, «яких ще не знала історія». Він написав це попередження  капслоком на своїй сторінці у Twitter. Перед цим Роухані заявив, що США не слід «грати з левовими хвостами» і попередив, що будь-який конфлікт з Іраном буде «матір’ю всіх воєн».

«Я вірю у зустріч. Щоб поговорити з іншими людьми, особливо коли ви говорите про ймовірності війни та смерті, голоду та багато іншого, ви зустрічаєтеся», — сказав Дональд Трамп.

Нагадаємо, 8 травня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід США з укладеної 2015 року угоди щодо іранської ядерної програми. Вона передбачає скасування санкцій проти Тегерана, дозвіл на мирне використання Іраном атомної енергетики в обмін на обіцянку країни не розробляти ядерну зброю.

Євросоюз заявив про намір врятувати угоду. Єврокомісія оголосила також заходи для захисту європейських компаній, котрі займаються бізнесом в Ірані, від можливих американських санкцій.


ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *