Трансфер року. Як "Барселона" переманила футболіста, якого майже купила "Рома"24 липня «Барселона» оголосила про підписання контракту з півзахисником «Бордо» Малкомом.

Каталонці заплатили за 21-річного бразильця 41 мільйон євро (плюс  мільйон бонусами). Але найцікавіше у цій угоді — передісторія трансферу.

На Малкома претендувала «Рома». Клуби домовилися між собою, і футболіст вже мав прилетіти до Рима, коли «Барселона» перебила пропозицію конкурента. Римляни давали 36 мільйонів євро.

«Те, що відбулося з Малкомом, легко пояснити і важко зрозуміти. Ми домовилися з гравцем, його агентом і «Бордо». Коли ситуація змінилася, я сказав про це нашому президенту. І він звелів підготувати нову пропозицію, яка буде кращою, ніж у «Барселони». Але коли переговори перетворилися на аукціон, ми вийшли з угоди.

Зараз всередині клубу ми вивчаємо всі варіанти і розглядаємо, чи можемо піти до суду. Дійсно нічого не було підписано, але у нас є повідомлення від агентів і президента «Бордо», які, щонайменше, заслуговують правової оцінки», — заявив спортивний директор «Роми» Рамон Мончі.

Контракт Малкома з «Барселоною» розрахований на 5 сезонів, до літа 2023 року.

У минулому сезоні Малком провів 38 матчів у складі «Бордо» і забив 12 голів.

Цікаво, що «Барселона» і «Рома» зіграють між собою 1 серпня у Міжнародному кубку чемпіонів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *