Transparency International закликала Холодницького звільнитися через "заплямовану репутацію"


Українське представництво міжнародної антикорупційної організації «Transparency International» закликало керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького подати у відставку.

Про це йдеться у заяві організації, яка надійшла на пошту ТСН.ua.

У «Transparency International» вважають, що добровільне звільнення Холодницького – єдиний спосіб зберегти репутацію САП, повернути довіру до інституції та відновити активну роботу з подолання корупції в Україні.

«Керівник інституції є її лідером та обличчям, тому його заплямована репутація підриває довіру до інституції, яку він очолює. За обставин, що склалися, ТІ Україна закликає Назара Холодницького подати заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Адже збереження незалежності та суспільної довіри до САП є критично важливими в процесі боротьби з корупцією в Україні», — йдеться у заяві.


ВідеоІз доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

Комісія прокурорів відмовилася звільняти керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Усунути чиновника вимагали два відомства — НАБУ та ГПУ. Після місячного прослуховування Холодницького в кабінеті йому закидають передавання інформації підозрюваним у корупції, тиск на свідків, колег та суддів. Утім, заслухавши звинувачення, рада прокурорів обмежилася доганою Холодницькому. 

Із доганою, але при посаді. Комісія прокурорів відмовилася звільняти Холодницького

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *