Центр Києва зупиняється у заторах через хресний хід УПЦ МП


У Києві посилили заходи безпеки та перекрили низку центральних вулиць через хресний хід, який організували в УПЦ Московського патріархату.

Заходи триватимуть два дні. У суботу, 28 липня, столицею пройдуть віряни Української православної церкви Київського патріархату. На прямому включенні з центру міста кореспондент ТСН Іван Гребенюк розповів про перекриття вулиць.

«До початку ходи лишається чотири години, а центр вже не проїздний. Кордони правоохоронців стоять від Майдану Незалежності, хоча сам Хрещатик не проїздний від вулиці Богдана Хмельницького. Посилені заходи безпеки будуть усім периметром ходи. Проїхати може лише спецтранспорт та поблизу Володимирського узвозу та сама картина. Весь транспорт, який не дослухався до влади про перекриття, евакуйовують. Люди вже сходяться до Володимирської гірки, де буде пік сьогоднішнього дійства», — розповів Гребенюк.

Приблизно десять тисяч правоохоронців стежать за заходами безпеки. О 13:00 розпочнеться великий хід до Києво-Печерської лаври.


ВідеоПосилені заходи безпеки і перекрите середмістя. Як Київ готується до хресної ходи

Київ готується до хресної ходи з нагоди дня хрещення русі — заходи триватимуть два дні. Завтра столицею пройдуть віряни православної церкви Київського патріархату, сьогодні — Московського. ТСН спостерігає за підготовкою до ходи.

Посилені заходи безпеки і перекрите середмістя. Як Київ готується до хресної ходи

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *