У дитсадку влаштовували бойкот колеги по горщикам: Поклонська прокоментувала ситуацію в "Держдумі" РФ


26 липня члени фракції «Єдиної Росії» в так званій «Держдумі» РФ фактично зірвали засідання комісії з контролю за достовірністю відомостей про доходи та майно депутатів, якою керує Наталія Поклонська.

Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Судячи з усього, бойкотування відбулося через позицію, яку «няш-мяш» зайняла з питання про законопроект про підвищення пенсійного віку.

«Це смішно. Може бути, в дитячому садку такі бойкоти могли влаштовувати колеги по сусідніх ліжках та горщиках. Але тут серйозна організація — парламент країни», — заявила вона.

Раніше Поклонській порадили «прийняти для себе рішення». Вона заявила, що працює по совісті і здавати мандат не має наміру.


ВідеоПоклонська була присутні під час обрання запобіжного заходу Сенцову

Про це заявив адвокат політв»язня Дмитро Дінзе. З протоколу судового засідання видно, що 11 березня 2014 року тодішня так звана прокурор республіки Крим була присутня на засіданні суду у Сімферополі, коли Сенцову обирали запобіжний захід — тримання під вартою.

Поклонська була присутні під час обрання запобіжного заходу Сенцову

Раніше стало відомо, що саме Поклонська представляла сторону обвинувачення в незаконному судилище над українським режисером Олегом Сенцовым. «Не знаю, хто ще не чув про цей секрет Полішинеля. Розкрию ще одну «таємницю», як у справі Сенцова, так і в ряді інших кримінальних справ щодо злочинців особисто я представляла державне обвинувачення в судах», — сказала вона.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *