У Греції пожежа забрала життя 86 осіб і спалив більше 2 тис. будинків


Пожежі, які підібралися до Афін, пошкодили понад 2 тис. житлових будинків.

Про це повідомляє агентство Associated Press з посиланням на грецьку владу.

За даними агентства, 500 будинків з цих 2 тис. були повністю зруйновані вогнем. Жертвами пожеж, за останніми даними, стали 86 осіб.

Пожежі вирували біля Афін протягом декількох днів. Західні ЗМІ повідомляють, що вогонь практично повністю зруйнував село Мати, розташоване за 40 кілометрах від столиці Греції.Фотогалерея

Пожежі у Греції: у Мережі показали, як люди рятуються від вогню у морі (7 фото)

Між тим, міністр у справах захисту громадян Нікос Тоскас заявив, що, за однією з версій, пожежа стала наслідком підпалу.

«Ми почали розслідування на підставі повідомлень серйозних джерел», — сказав міністр, виступаючи на спільній прес-конференції з головами поліцейських і пожежних служб в Афінах.

Видання також наголошують, що поширення вогню відбувалося швидко через дуже високі температури, а також сильні пориви вітру. Крім того, ряд європейських ЗМІ зазначають, що на ситуацію вплинули і жорсткі заходи бюджетної економії, які діють в Греції в останні рік. Через ці заходи служба пожежної охорони зіткнулася з недостатнім фінансуванням.


ВідеоВідео з дрона: наслідки лісових пожеж у Греції

Кадри показують масштаби спустошення  у грецькому прибережному районі Рафіна після пожежі, в якій загинуло щонайменше 83 людини. 

Відео з дрона: наслідки лісових пожеж у Греції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *