У Києві на невизначений час перекрили рух навколо шляхопроводу, який обвалився


Державна служба з надзвичайних ситуацій заявила про перекриття руху на невизначений термін навколо шляхопроводу на перехресті вулиць Олени Теліги та Кирилівської, який обвалився після потужної зливи в Києві.

Про це ДСНС написала на своїй сторінці у Facebook.

«До уваги водіїв!!! Внаслідок часткового руйнування мосту на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської, комісією ТЕБ та НС вирішено перекрити шляхопровід на зазначених вулицях», — йдеться у повідомленні.

Там також закликали водіїв заздалегідь планувати маршрут іншими напрямки.

ДО УВАГИ ВОДІЇВ!!! Внаслідок часткового руйнування мосту на перетині вулиць Олени Теліги та Кирилівської, комісією ТЕБ…

Опубліковано Головне управління ДСНС України у м.Києві Середа, 25 липня 2018 р.

Нагадаємо, у середу 25 липня Києвом пройшла потужна злива, яка затопила дороги та підземні переходи. Після дощу на перехресті вулиць Теліги та Кирилівської обвалився шляхопровід, який до того кілька місяців перебував на реконструкції.

Негода пошкодила і контактні мережі транспорту. У «Київпастрансі» оголосили оперативне положення та тимчасово скасували низку маршрутів

У мережі кияни активно публікують фото та відео затоплених доріг, а також висміюють перетворення Києва на Венецію внаслідок сильного дощу.


ВідеоТСН дізналась, чому столичні дороги перетворюються на ріки після кожної зливи

Після вечірньої зливи напередодні комунальники ранком вийшли на проблемні місця чистити ливники. Але вистачило цього ненадовго. Локальними чистками глобально проблему не вирішити, заявляють комунальники. Труби в кожному районі прокладали з його розбудовою, але відтоді багато київських парків зникло під багатоповерхівками. 

ТСН дізналась, чому столичні дороги перетворюються на ріки після кожної зливи

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *