У Києві на Подолі з’явилося графіті, підписане БенксіУ Києві в ніч проти 27 липня з’явилося графіті, підписане таємничим вуличним художником Бенксі. Малюнок можна побачити на стіні по вул. Набережно-Хрещатицька, 14, поруч із заправкою для електромобілів.

Про це пише Хмарочос.

Графіті побачив і оприлюднив його фото власник мережі заправок для електромобілів Станіслав Луцкович. За його словами, цю стіну щойно побілили і 26 липня малюнка там не було.

На графіті зображений орел з двома головами, кожна з яких нагадує пістолет з бензинової автозаправки. Малюнок підписаний тегом художника Бенксі. На самій заправці також намальоване графіті щура під парасолькою. 

Цікаво, що графіті з’явилося в ніч виступу у Києві легендарного британського гурту Massive Attack. Деякі фани Бенксі стверджують, що вуличним митцем може бути музикант гурту Роберт Дель Наджа. Міста, де виступали Massive Attack, часто збігаються з місцями, де з’являються малюнки Бенксі. До того ж, Дель Наджа сам є художником графіті і малював обкладинки для альбомів свого гурту.


ВідеоНайбільша в світі виставка робіт безликого вуличного художника Бенксі відкрилася у Риммі

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *