У Києві почали святкувати Хрещення Русі-України: першою хресний хід провела УАПЦ


Цього тижня Україна відзначає 1030-ту річницю події, коли князь Володимир похрестив киян у водах Почайни. Офіційна дата свята встановлена на 28 липня, але першими свій хід Києвом уже провели священики Української автокефальної православної церкви, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди на цей захід до столиці приїхали автобусами з різних регіонів. Від Андріївської церкви вони пройшли до Михайлівської площі, а далі на Володимирську гірку.


ВідеоРічниця Хрещення Русі. Священники автокефальної церкви провели ходу в центрі Києва

Цього тижня країна відзначає 1030-у річницю, коли князь Володимир похрестив киян у водах Почайної. Офіційна дата — 28 липня, але сьогодні першими свою ходу Києвом провели священники автокефальної церкви. Людей на цей захід до столиці привозили автобусами з різних регіонів.

Річниця Хрещення Русі. Священники автокефальної церкви провели ходу в центрі Києва

Предстоятель УАПЦ заявив, що його прочани готові до об’єднання українських церков у єдину помісну, щоби надалі свята відзначати всім разом. «Ми не проти, щоби прийшов представник Вселенського патріарха з томосом. Зробив об’єднання, а потім вибрали ми предстоятеля. Не мене, нейтрального», — заявив митрополит Макарій.

Як повідомлялося, у Константинополі заявили, що ніякої канонічної території Російської Православної церкви (РПЦ) в Україні не існує, а Москва у 1686 році приєднала українську церкву неканонічно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *