У Києві розпочався хресний хід УПЦ Київського патріархату до Дня хрещення РусіУ Києві розпочався хресний хід Української Православної церкви Київського патріархату до 1030-річчя хрещення Київської Русі.

Участь у заході взяв керівник УПЦ КП Філарет. Цьогоріч хід влаштували не лише на честь хрещення Русі, а й для молитви за єдину Українську Помісну Православну церкву. Також у колоні ходу йде президент України Петро Порошенко.

Також участь у заходах взяли міністр оборони Степан Полторак, міністр культури Євген Нищук, віце-прем’єр-міністр Степан Кубів та інші урядовці.

Хресний хід з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі

Приєднуйтеся до стріму ТСН Live з нагоди 1030-ї річниці Хрещення Київської Руси-України. Цього дня від Володимирського собору до Володимирської гірки відбудеться урочистий хресний хід та молитва за Україну та єдину Помісну українську православну церкву.

Опубліковано ТСН Live Субота, 28 липня 2018 р.

Як відомо, маршрут хресного ходу УПЦ КП такий: бульвар Тараса Шевченка — вулиця Володимирська — вулиця Трьохсвятительська — Володимирська гірка. Також заплановано молебень на Володимирській гірці. Захід має тривати від 12:00 до 13:30. 

Нагадаємо, у п’ятницю, 27 липня, урочистості до Дня хрещення Русі влаштувала УПЦ Московського патріархату. За даними поліції участь у них взяли близько 20 тисяч вірян. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *