У м’ячі, який Путін подарував Трампу, може міститися "жучок" —  Bloomberg


Футбольний м’яч, який президент РФ Володимир Путін подарував Дональду Трампу під час зустрічі у Гельсінкі може містити пристрій для прослуховування.

Про це пише Bloomberg.

Подарунок від російського президента викликав хвилю попереджень, але виявилося, що у м’яч таки дійсно вбудований спеціальний передавальний пристрій.

“Позначки на м’ячі доводять, що він містить чіп із маленькою антеною, яка передає сигнал на довколишні телефони”, — йдеться у матеріалі.Фотогалерея

У Гельсінкі тисячі людей протестують проти зустрічі Трампа і Путіна, згадують про Крим і Сенцова (16 фото)

Цей передатчик був вбудований у м’яч розробниками із компанії “Адідас” і дає змогу фанатам отримати доступ до спортивних мультимедійних даних.

Проте нині неможливо визначити, чи був він замінений на шпигунське обладнання, чи взагалі увесь м’яч був підроблений і лише зовні нагадує фабричну модель “Адідас”.

Путін подарував Трампу м'яч

Тим часом, у компанії “Адідас” відмовилися коментувати, чи могла Росія перепрограмувати вбудований чіп.

Натомість, у Білому домі запевнили, що належним чином провели усі перевірки подарунку.


ВідеоТрамп запросив Путіна до США

Запрошення російському президенту, як стало відомо кілька годин тому, передав радник Трампа з питань безпеки Джон Болтон, один з учасників переговорів з Путіном в понеділок у фінських Хельсінкі. Через зустріч віч-на-віч та поведінку Дональда Трампа на прес-конференції після неї Сполучені Штати лихоманить вже 5 добу. 

Трамп запросив Путіна до США

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що червоно-білий футбольний м’яч, який президент Росії Володимир Путін подарував президенту США Дональду Трампу під час спільного саміту 16 липня, перевірить служба безпеки США на предмет встановлення в ньому сторонніх пристроїв. 

Одразу після конференції деякі сенатори та експерти закликали службу безпеки обов’язково перевірити путінський подарунок. Видання TMZ поспілкувалось із експертами, які розповіли про те, що шпигунський пристрій може бути поміщений всередину м’яча разом з акумулятором, який працюватиме більше місяця. Цей пристрій може навіть бути неметалевим, що значно ускладнить його виявлення.

Нагадаємо, російсько-американський саміт відбувся 16 липня в Гельсінкі. Там відбулася зустріч президентів США та РФ, під час якої вони обговорили Крим, Сирію та російське втручання в американські вибори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *