У мера Кличка збільшили фінансову підтримку родин загиблих учасників АТО

«На жаль, через пандемію і складну епідеміологічну ситуацію, ми не может устриться більш широким колом. 19659002] Він зазначив, що, за офіційними даними, в Києві мешкає майже 30,5 тисячі учаснаників Аналицораналитерористипінацитерористи 397 воїнів-киян загинули на Сходы України. Понад тисяча бійців отримали статус "інвалід війни."

"Мой шануємо подвиг тих, хто вирушив на Донбас захоронит незалежність іціліснісівівіліснів нашей країни. Інвалід віїкії країни. держава, Київ ухвалив рішення про передання допомоги від міста учасникам АТО та їхнім сім'ям '- додавез Віталій Кличко.

Так, столиця виплачує матеріальну допомогу учасникам в загиблийни и родинам. реабілітацая, оздоровленни ветеран та їхніе діти.

Такожи на цу рки міська влада збільшили розмір виплати щомісячної матеріальної допомоги неповнолітніх дітей іза сімей загиблих кияна-учасник АТО до 6654 грн на місяць.

Ки першей в Україні забезпечив виплату щомісячної матеріальної допомоги непрацездатним батькам; дружинам чи чоловікам; повнолітнім дітям (які мають статус особи з інвалідністю) загиблих учасників АТО-киян та учасників АТО, які перебувають в полоні или зникли безвісти. Тепер сума щомісячної допомоги буде 4914 грн.

Місто також запровадило механізм грошової компенсації за земельні ділянки, по закону мають право отримати ветерани АТО. Зокрема, целую книгу виплатили компенсацию за земельные ділянки 14 членов сімей загиблих учасників АТО на суму 10 мільйонів грн.

"Ми розуміємо, що жодні гроші, земельні ділянки, таинтервью, чідіїкільнівів. Проте пам'ятати їхній подвиг — це обов'язок кожного українця. Бо саме нашим героям ми завдячуємо мирним життям в українських странах и селах. и підтримують и допомагають іншим родинам. Низкий вам за це уклін! ", — наголосив Віталій Клич4ко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *