У Миколаєві змія заповзла у квартиру та з'їла папугу


У четвер, 26 липня, у Миколаєві місцеві мешканці повідомили про те, що через балкон першого поверху до них залізла змія. Жителька помітила тварину у клітці з папугою.

Як виявилось, змія потім і з’їла папугу.

ДСНС, яка прибула місце події передала плазуна в клітці працівникам Миколаївського зоопарку. 

«Якщо ви помітили змію, замріть, дайте можливість їй відповзти, не намагайтеся взяти її в руки, штовхнути ногою або фотографувати з невеликої відстані. Не провокуйте змію і не панікуйте, навіть якщо вона невеликого розміру і зовні млява. Уникайте різких рухів, які її лякають. Якщо змія прийняла загрозливу позу, відійдіть повільно і мирно розійдіться з нею», — закликають рятувальники.

Раніше у столиці з опори ліхтаря зооволонтер зняв 2-метрового 4-кілограмового тигрового пітона. Змію побачили випадкові перехожі, котрі й викликали службу порятунку тварин.


ВідеоТСН знайшла власника пітона, якого зняли з ліхтаря у Києві

Двометрову змію знайшли сьогодні у середмісті столиці. На опорі ліхтаря, просто на фасаді житлового будинку, плазуна помітив перехожий і подзвонив до Служби порятунку тварин. Зоорятівник, який приїхав на виклик, наважився знімати змію голіруч. ТСН з’ясувала, звідки приповз пітон.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *