У найближчі місяці: в американському Сенату обіцяють нові санкції проти РФ


Сенатор США пообіцяв нові санкції проти Росії в «найближчі місяці»: обмеження, як вважає американський сенатор Боб Коркер, будуть схвалені Вашингтоном ще до проведення проміжних виборів у США в листопаді. Також в Америцы стверджують, що Москва намагається вплинути на цю кампанію.

Про це повідомляє Bloomberg.

Заплановані слухання в Конгресі з приводу можливих антиросійських санкцій приведуть до прийняття відповідної норми, вважає Коркер.

На слуханнях з цього приводу в комітеті у зовнішніх справ Сенату, як пояснив голова цього органу, парламентарії обговорять можливий вплив США через санкції на різні сектори економіки Росії, а також спробують допомогти американським властям «підібрати підходи до суверенного боргу та інших областях» російської економіки. Інших деталей про ці обговорення Коркер не навів.


ВідеоДо конгресу США внесли законопроект про санкції через газогін «Північний потік-2»

Автори документу вважають, що він дозволить країнам-членам НАТО уникнути примусу і політичних маніпуляцій з боку Росії. Очікується, що «Північний потік-2» введуть в експлуатацію наступного року, дозволи на будівництво видала влада Німеччини, Фінляндії і Швеції.

Станом на 18 липня вкладення Росії в боргові папери США становили $ 15 млрд (на початку року цей показник був більше $  100 млрд). Свої вкладення в держборг Штатів російські резиденти (серед них може бути хто завгодно, але в основному власником цього активу є ЦБ), як з’ясував РБК, ґрунтуючись на даних з сайту американського Мінфіну, різко скорочують вже другий місяць поспіль. Старший економіст Danske Bank Володимир Миклашевський пов’язав таку тенденцію з санкційними ризиками.

Нагадаємо, що в останній раз Вашингтон ввів санкції проти російських бізнесменів, керівників держкомпаній і організацій в квітні.

Нагадаємо, раніше кілька сенаторів заявляли, що США повинні оперативно підготувати нові санкції проти Росії, щоб запобігти її втручанню у майбутні вибори.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *