У Пентагоні не виключають, що КНДР передала Вашингтону рештки не тільки американських військових


Глава Пентагону Джим Меттіс заявив, що КНДР, можливо, передала Вашингтону останки не тільки американських військових, але і їх колег з Франції та Австралії.

«Ви помітили, що на кожному з ящиків зображений блакитний прапор ООН. Ми не знаємо, чиї саме останки знаходяться в них», — сказав Меттіс, відповідаючи на питання журналіста про приналежність останків 50 військових, які були передані США з КНДР.

«Як тільки ми встановимо це, останки будуть підлягати репатріації, вони можуть бути повернуті в Австралію… Те ж саме стосується Франції», — підкреслив глава Пентагону.


Фотогалерея

КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

У Корейській війні з 1950 по 1953 роки брали участь військовослужбовці з 17 країн світу. Зараз у США заявляють, що місцезнаходження останків 7,7 тис. американців досі не встановлено. У загальній складності близько 35 тис. американських військових загинули за три роки військових дій.


ВідеоТаки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

Американські експерти вивчили супутникові знімки ракетного полігону Сохе у КНДР. Кажуть, будівлю, яку використовували для складання ракет-носіїв, демонтовують. Окрім того, зносять і розташований поруч майданчик для випробувань двигунів ракет. 

Таки роззброюється: у КНДР проводять демонтаж будівель на ракетному полігоні

На початку липня делегації Північної Кореї і США обговорили повернення останків американських військових. Переговори пройшли в селі Пханмуджом на кордоні КНДР і Південної Кореї.

Питання про репатріацію останків американських військових піднімалося також на зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа 12 червня в Сінгапурі. Сторони зобов’язалися працювати над пошуком останків загиблих військовополонених в Корейській війні і репатріювати вже знайдені останки.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп подякував лідера КНДР Кім Чен Ина за виконання домовленостей щодо передачі останків американських військових, загиблих під час Корейської війни 1950-1953 років.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *