У російському Forbes змінили керівника та заблокували сайт після скандалу щодо зникнення статті


У російському журналі Forbes змінився виконувач обов’язків головного редактора, яким тепер став Андрій Золотов.

Про це повідомляє Медуза.

Раніше Золотов очолював ForbesLife. Своєю чергою Микола Мазурін, який був виконувачем обов’язків головного редактора видання, повернеться на посаду шеф-редактора, які він обіймав до червня 2018 року.

Разом з тим, співробітникам журналу відімкнули можливість редагування статей на сайті видання. Так, жоден з редакторів не може увійти в систему управління контентом, оскільки їхні акаунти заблоковані.

Раніше редакція Forbes подала заяву в прокуратуру Москви через зникнення з серпневого номера журналу статті, присвяченої бізнесу власників групи «Сума» братів Зіявудіна і Магомеда Магомедових.

Нагадаємо, в кінці березня співвласник групи «Сума» і мільярдера Зіявудіна Магомедова, який фігурує в «кремлівському списку» США, заарештували на два місяці без права застави. Магомедова підозрюють у розкраданні більше двох мільярдів рублів бюджетних грошей. Разом з Магомедовим суд заарештував його брата Магомеда.


ВідеоВашингтон оголосив нові санкції проти можновладців РФ

США запроваджують нові санкції проти Москви. Під них потрапили 24 російських багатії та можновладці з так званого «кремлівського списку». А також 14 підконтрольних їм компаній. Фігурантів переліку Вашингтон підозрює у втручанні у вибори президента США. Напередодні, новину про можливі санкції прокоментував прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, заявивши, що у Росії вже давно немає олігархів.

Вашингтон оголосив нові санкції проти можновладців РФ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *