У Росії під час артилерійських навчань снаряди влучили в житлові будинкиУ Челябінській області в ніч проти 27 липня під час артилерійських навчань російської армії кілька снарядів влучили у житлові будинки села Велика Ісангільдіна.

Один снаряд влучив у будинок, де в той момент були бабуся із внуком, передає місцеве інформаційне агентство «Урал-пресс-інформ». Він пробив двері та впав у підвал, однак не розірвався. Ще один снаряд влучив у сарай одного з місцевих жителів. Місце падіння третього досі невідоме.

Військові свою причетність до інциденту заперечують. За їхніми словами, найближчий полігон розташований за 44 кілометри від селища і тому артилерійський снаряд туди долетіти не міг, однак місцеві жителі в цю версію не вірять.

«Так звідки тоді снаряди? Ми що самі перестрілювалися? Ох і темнять військові. Нас же попереджали, що цієї ночі будуть навчання, навіть оголошення розвісили по селу, а тепер заперечують», — розповідає один із жителів села.

Інша мешканка зазначає, що бачила вранці, як біля села проїжджали військові автомобілі з снарядами. А ввечері та вночі почали лунати потужні вибухи.

Нагадаємо, в лютому 2018 року у Тарутинському районі Одещини на узбіччі залізничної колії було знайдено артилерійські снаряди. На місце події одразу виїхала група піротехніків, а територію було взято під охорону. Після вилучення небезпечних артилерійських снарядів калібру 152 мм часів Другої світової війни, їх було знешкоджено.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *