У Росії помер відомий журналіст забороненого в Україні пропагандистського виданняУ Росії пішов з життя журналіст, випусковий редактор головного випуску «РИА Новости» Михайло Смирнов.

Смирнову було 59 років, причини його смерті не повідомляються.

Зазначимо, що від травня поточного року видання «РИА Новости» як російське, так і українське, було віднесене рішенням РНБО до небезпечних та заблоковане.

Керівник «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський перебуває під вартою. Він був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після обшуків у редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність та антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. 

Так, за даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних «Л/ДНР». При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії.

Згодом йому повідомлено про ще одну підозру за ч.1 ст. 263 ККУ — за незаконне придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів. Зазначається, що під час проведених обшуків в орендованому індивідуальному банківському сейфі Вишинського було виявлено та вилучено пістолет та набої до нього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *