У шведському Уппсала на затопленому дощами вокзалі влаштували "аквапарк"У шведському старовинному місті Уппсала, що розташоване за 70 кілометрів від Стокгольма, затопило центральний залізничний вокзал.

Протягом тривалого часу у країні утримувалась посуха і спека, що викликала лісові пожежі, однак цього вікенду країну накрили зливи. Центральний залізничний вокзал в центрі Уппсала залило – рівень води в середньому сягав коліна.

 

Публикация от Maya Skagegård (@mayaskagegard)

Проте, це засмутило не всіх – містяни прийшли до новоствореного озера з надувними кругами, водяними пістолетами та ластами та фотографувались у затопленому приміщенні.

 

Публикация от Anna Lovisa Lo (@lovisafundell)

Як повідомляє видання The Local, через затоплення розклад руху потягів значно посунувся, а комунальні служби міста не одразу змогли вирішити, хто саме має помпувати воду: муніципалітет, залізничники чи міністерство транспорту. Зрештою у неділю, 29 липня, ввечері рідину відкачали зусиллями муніципальних служб.

 

Публикация от Emil Fernquist (@thegreatfernquist)

 

Публикация от Ulrika Bertils (@ullibedesign)

 

Публикация от Sebastian Borg (@lil_burk_)

 

Публикация от Per Oskar Design (@peroskardesign)

 

Публикация от John Brundin (@orbit_swe)

 

Публикация от Svenska Dagbladet – SvD (@svenskadagbladet)

Нагадаємо, в Україні у серпні очікується суха та помірно спекотна погода. Про це ТСН.ua розповів народний синоптик.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *