У США закликали Холодницького добровільно подати у відставку


У посольстві США в Україні закликали голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького добровільно піти у відставку заради збереження репутації своєї установи.

Про це вони написали на своїй сторінці у Twitter.

«У сучасній демократії прокурори, які маніпулюють свідками і перешкоджають правосуддю, подають у відставку заради збереження репутації своєї установи та верховенства права», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Назара Холодницького прослуховували. В його кабінеті в акваріумі була знайдена відповідна апаратура. Прослуховуванням займались слідчі ГПУ та НАБУ. На записах голова САП попереджає про обшуки фігурантів кримінальних справ та в розмові з детективами розкриває різні деталі слідства.

30 березня генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Майже через півроку, 26 липня, Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.


Відео«Удар» по Холодницькому поставив під питання антикорупційну юстицію в Україні

Скандал, що буквально потряс основи молодих антикорупційних структур, розгорівся цього тижня до максимуму. НАБУ оприлюднило частину таємних аудіозаписів в кабінеті спеціального антикорупційного прокурора. На ухвалення висновку по Холодницькому дисциплінарна комісія має до двох місяців часу. Як просуватиметься кримінальна справа в Генпрокуратурі – прогнозувати важко. Що можна сказати точно – скандал вже не замнуть.

http://tsn.ua/

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *