У Таганрозі невідомі намагалися приготувати шашлик з дельфіна


У російському місті Таганрог невідомі намагалися зробити шашлик  із азовського дельфіна, який викинувся на берег.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Півтораметровий азовський дельфін (інші назви — морська свиня, азовка тощо) викинувся на берег Таганрозького заливу Ростовської області. Проте невідомі особи замість того, щоб спробувати врятувати тварину, намагалися посмажити дельфіна на шашлик. 

З невідомих причин істоту не з’їли, проте обгоріле тіло лишили просто на березі. Азовку побачила місцева мешканка. Вона розповіла це у соціальних мережах а також виклала фото, повідомляє «Блокнот Таганрога». 

Засмажений дельфін

facebook.com
Засмажений дельфін

Поліція почала перевірку за фактом події і шукає зловмисників. 

Наразі невідомо, чому дельфін викинувся на берег. Причини можуть бути різними: від травми чи хвороби — до поганої екологічної ситуації.


ВідеоСьогодні — Всесвітній день китів і дельфінів

32 роки тому Міжнародна китобійна комісія  заборонила  китовий промисел, тобто вбивство цих ссавців. Однак, все ще існують країни, яким дозволяється знищувати цих тварин в наукових цілях. У лідерах — Японія. Щороку японці зменшують популяцію китів у світі приблизно на 330 особин. А після дослідження науковці передають вбитого кита кухарям. М’ясо цих тварин вважається делікатесом. Його досі  подають у деяких ресторанах Японії. За даними зоозахисників, зараз у світі близько 80 видів китів і дельфінів,  а деякі підвиди досі під загрозою зникнення.

Сьогодні - Всесвітній день китів і дельфінів

Нагадаємо, у понеділок, 23 липня, у світі відзначали Всесвітній день китів та дельфінів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *