У війні за Україну загинув громадянин Латвії


У зоні Операції Об’єднаних сил на Донбасі загинув громадянин Латвії, боєць із позивним «Ронін». Його ще називали «Друг Латиш», ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На війні він був із 2014 року, пройшов багато «гарячих точок».


ВідеоВтрати на фронті: двоє військових загинули під Новолуганським

Дві втрати на фронті. У зоні Операції об’єднаних сил загинув громадянин Латвії, боєць із позивним «Ронін». На війні з 2014 року, пройшов багато «гарячих точок». Там само, під Новолуганським, у тій же місцевості підірвався на розтяжці командир інженерно-саперного взводу Іван Войтенко. Пройшов Савур-Могилу, виходив з Ізвариного, боронив Авдіївку, Світлодарську дугу, позиції під Волновахою. 

Втрати на фронті: двоє військових загинули під Новолуганським

Там само під Новолуганським підірвався на розтяжці командир інженерно-саперного взводу Іван Войтенко, котрий пройшов Савур-Могилу, виходив з Ізвариного, боронив Авдіївку, Світлодарську дугу, позиції під Волновахою. Його в підрозділі називали «Дядя Ваня». Він мав 24 роки вислуги, міг піти на пенсію, але залишився захищати Батьківщину. Учив військової справи молоде покоління. У чоловіка зосталися донька і дружина. «Як батько, учив нас, допомогав, що треба. Безвідмовна була людина», — розповів про бійця військовослужбовець ЗСУ із прізвиськом «Швед».

Як повідомлялося, посеред дня на луганському напрямку Операції Об’єднаних сил ворог атакував українських військових. ДРГ окупантів у складі 15 бойовиків спробувала захопити позиції одного з підрозділів у районі населеного пункту Кримське. Українські солдати на спостережному посту прийняли бій з майже вчетверо переважаючими силами противника, відбили атаку і завдали ворогу втрат. Однак у цьому ж бою понесли втрати й українське війско — двоє бійців загинули.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *