Учені розповіли, які загрози для людини приховують секс-роботи


Обладнані штучним інтелектом секс-ляльки лише нещодавно з’явились на ринку, проте експерти вже б’ють на сполох через небезпеку таких роботів для людей.

Професорка з етики та культури роботів і ШІ в університеті Де Монфорт Кетлін Річардсон вважає, що такі технології насамперед можуть негативно вплинути на дітей, передає NewStatesman.

За її словами, діти будуть наслідувати машинам, якщо будуть рости поряд з ними. «Син дізнається, що це нормально, коли у тата є дружина і лялька, але лялька при цьому нічого не говорить. Це його спосіб мати владу і контроль над сім’єю. Дочка буде рости і думати: може бути, це сталося тому, що мама була недостатньо красива?» — каже Річардсон, яка також заснувала кампанію проти секс-роботів.

Інша професорка психології в Університеті Темпл у Філадельфії Кеті Хірш-Пасік вважає, що такі ляльки диктують дівчатам, як їм потрібно виглядати.Фотогалерея

Секс-робот на будь-який смак: як у Китаї створюють інтелектуальні ляльки для дорослих (11 фото)

Крім згубного впливу на дітей, секс-роботи можуть ще більше ізолювати людину від суспільства і зробити її залежною від безвідмовної технології.

Як передає The Sun, експерт з робототехніки коледжу Кірквуд в штаті Айова Джоел Снелл пояснює: «Секс-роботи завжди будуть доступними і ніколи не зможуть відмовити, тому легко може виникнути залежність». Так, люди будуть змінювати своє життя, щоб пристосуватися до цієї залежності. Окрім цього, колись секс-роботи можуть стати в сексі кращими за людей, що підживлює попит на них. Оскільки вони будуть програмуватися, технологія буде відповідати потребам кожного окремого користувача.

Разом з тим, поки що немає наукових досліджень, які могли б довести або спростувати небезпеку секс-роботів для здоров’я людини, але з розвитком і масштабуванням технології, вже скоро можна буде робити перші висновки.

Нагадаємо, секс-блогерка розповіла про враження від інтиму зі спеціальною секс-лялькою. Жінка зауважила, що неможливо отримати такий сексуальний досвід із реальною людиною.


ВідеоРобот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Днями робот для сексу Саманта отримала апгрейд — тепер робот-жінка може відмовляти партнерові в сексі, якщо їй стане нудно чи вона відчує в діях партнера неповагу. Винахідник секс-іграшки розповів – на тілі робота знаходяться спеціальні датчики, які активно аналізують рухи. Тож Саманта зможе визначити, наскільки агресивним є поведінка того чи іншого партнера.

Робот-жінка Саманта відтепер може відмовляти партнеру у сексі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *