Українського легкоатлета дискваліфікували за критику форми збірної у InstagramУкраїнського легкоатлета Антона Грабовського дискваліфікували на 6 місяців за критику форми збірної.

Про це повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України.

Грабовський в Instagram висловився про форму, надану технічним спонсором ФЛАУ — ASICS. Виробник форми дізнався про відгук спортсмена, який позначив офіційну сторінку бренду в «сторіс», та звернувся до федерації. Своєю чергою, у ФЛАУ вирішили з 22 липня дискваліфікувати спортсмена на шість місяців.

«Вчинок спортсмена поставив під загрозу ділові угоди між технічним партнером і збірної України», — йдеться в заяві.

Після інциденту легкоатлет вирішив записати відеозвернення, на якому продемонстрував збережені публікації та пояснив, що жодної прямої образи на адресу бренду він не писав.

«Я не виправдовуюся і обурююся — просто це трохи перекрутили. Я не висловлювався образливо на адресу ASICS та не писав капості. Це були «сторіс» в Instagram, а не пости — їх уже нема у публічному доступі», — розповів він.

У підписах до історій Грабовський написав «Nike come back in Ukraine please» (Nike, повертайся в Україну будь ласка — ред.) і «ну що це таке?». При цьому він наголосив, що не вважає форму поганою.

«Є нюанси, але бігати можна. Взагалі-то костюм й інша форма мені сподобалися, щонайменше у плані дизайну», — зазначив легкоатлет.

За словами Грабовського, у ФЛАУ йому пояснили, що повага до національної форми входить до його обов’язків як члена Федерації легкої атлетики України.

«Після цього я вирішив перечитати обов’язки, але такого пункту у переліку не знайшов», — дивується спортсмен.

Нагадаємо, 27 липня Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дискваліфікував захисника «Шахтаря» Ісмаїлі на два матчі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *