Українці масово скуповують житло в Польщі


Минулого року українці найбільше з усіх інших іноземців придбали житла в Польщі.

Про це йдеться у сюжеті «Сніданок з 1+1».

Загалом у 2017 році українці придбали у Польщі квартир загальною площею 70 тисяч квадратних метрів. Це найбільший показник серед всіх інших іноземців, які купували житло в цій країні.

Після українців найбільше квартир придбали німці, британці, білоруси та французи. Найбільшим попитом користуються квартири у Варшаві, Кракові та Вроцлаві.

Раніше, голова польського Сенату Станіслав Карчевський заявив, що Польща радше вітає українських трудових мігрантів, ніж біженців з країн Близького Сходу через те, що українці краще приймають польські цінності.


ВідеоУ яких умовах працюють українські збирачі ягід — Наші в Польщі

Більше половини українських трудових мігрантів у Польщі працюють нелегально. Принаймні, таку статистику подає Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування. Наша журналістка Соломія Буй нещодавно побувала в Польщі й на власні очі побачила, який вигляд має там ринок нелегальної праці. Про те, в яких умовах працюють українські збирачі ягід у Польщі і чим відоме містечко П’ясечне під Варшавою — дивімось просто зараз у другому епізоді спецпроекту Сніданку «Наші в Польщі».

У яких умовах працюють українські збирачі ягід - Наші в Польщі

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *