Українці тікають із грецьких курортів через великі лісові пожежі


Вісім громадян України виявили бажання виїхати з курортного містечка Кінета в муніципалітеті Мегара адміністративного регіону Аттика. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на заступника директора департаменту — начальника Управління консульського забезпечення МЗС України Василя Кирилича.

«За оперативною інформацією, пожежу ліквідовано в районі містечка Кінета, відновлено рух по автостраді Афіни-Коринф і сполучення з містом Кінета», — сказав Кирилич. За його словами, посольство України в Греції підтримує постійний зв’язок з координаційним центром пожежної охорони і прес-службою Міністерства захисту громадян Греції, до складу котрого входять грецька поліція і пожежна охорона. «За інформацією чергового координаційного центру, станом на 15:40 не було ідентифіковано загиблих або постраждалих в результаті пожеж громадян України, не надходили звернення щодо розшуку українських громадян, які могли перебувати в зоні стихійного лиха», — заявив Кирилич.


ВідеоСхідна Греція потерпає від масштабних лісових пожеж, є загиблі

Стихія вже забрала щонайменше 20 життів. Ще понад сотня травмованих. Доля 10 туристів, які намагалися утекти від полум’я морем на човнах, досі невідома. Вогонь розгорівся в районі Кінета – за півсотні кілометрів від столиці. Стовпи темного диму вітри роздмухали аж до самих Афін. Апокаліптична хмара накрила і Парфенон — головний храм Акрополя. На боротьбу зі стихією відправили спеціальну техніку та десятки пожежників. 

Східна Греція потерпає від масштабних лісових пожеж, є загиблі

МЗС України інформує, що консул уже встановив контакт зі згаданими громадянами України. «Четверо дорослих і четверо дітей, які не перебувають у небезпеці і повинні відбути в Україну 26 липня. У зв’язку з висловленим ними бажанням виїхати з міста Кінета, надається сприяння в пошуку іншого місця проживання в Афінах», — пояснив Кирилич.

За останніми даними, в результаті лісових пожеж у Греції загинули 60 людей, у лікарнях перебувають 172 постраждалих. Пошукові роботи в зоні стихійного лиха тривають. Причиною масштабних пожеж називають виснажливу спеку, вогонь загрожує столиці країни місту Афіни. Греція попросила інші країни про допомогу в боротьбі з вогнем. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман надіслав листа грецькому колезі Алексісу Ціпрасу з пропозицією допомоги.Фотогалерея

Внаслідок лісових пожеж у Греції загинула людина. Уряд просить допомоги у ЄС (16 фото)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *