Усик розповів, як вмовив Анатолія Ломаченка працювати з нимАбсолютний чемпіон світу Олександр Усик розповів, як домовився про роботу з Анатолієм Ломаченком та поділився враженням від тренувань зі спеціалістом.

«Коли я літав до  Нью-Йорка на бій Василя Ломаченка з Хорхе Лінаресом, то сказав Анатолію Ломаченку, що він єдиний, хто може допомогти мені перед поєдинком з Муратом Гассієвим. Сказав, що буду готуватися або сам, або з ним. І він погодився мені допомогти.

У попередніх підготовках мене не трясло від важкої роботи, але Анатолій говорив, що все нормально, так і має бути. Так було разів п’ять.

До початку тренувального табору у мене було дуже багато питань, навіть легка паніка, але потім приїхав тато Ломаченка, Колосов і я почав працювати.

Уже під час бою я чітко чув і Анатолія Ломаченка, і Василя. Чув і намагався все це виконати, щоб він не кричав, не зривав голос і був спокійний», — зізнався Усик в інтерв’ю YouTube каналу Boxing.ua.

Нагадаємо, у ніч проти 22 липня Сашко переміг росіянина Мурата Гассієва одноголосним рішенням суддів. Усик виграв Кубок Мухаммеда Алі та став абсолютним чемпіоном світу. 

Зазначимо, що після бою Усик говорив, що дуже хотів би, щоб Ломаченко-старший був його тренером.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *